JRL Freshfade Duo-kitBR34401
Olivia garden thermic ceramic +ion styler paddleBR769911
Olivia garden thermic ceramic +ion styler ventBR76986
Olivia garden rundborste nano thermic ceramic+ion 82mmBR76957
Olivia garden rundborste nano thermic ceramic+ion 64mmBR76944
Olivia garden rundborste nano thermic ceramic+ion 54mmBR76934
Olivia garden rundborste nano thermic ceramic+ion 44mmBR769210
Olivia garden rundborste nano thermic ceramic+ion 34mmBR76918
Olivia garden rundborste nano thermic ceramic+ion 24mmBR76895
Velour curler lång röd 40mm 12-pack412421
Olivia garden rundborste nano thermic ceramic+ion 18mmBR76886
Saxhölster, fast drawBR16906
Trolley metalBR47872
Applikatorflaska sned pip, 120mlBR93115
Elektronisk våg svartBR49265
Styling razorBR19952
Refectocil eyelash curl kit 36BR61215
Vaxat papper 18x10 cm, 250st4332031-3
Vinylhandske opudrad medium, 100st42210
L´oreal folie 20MYE257530039
Permanentspole kort blå48007296
Färgkam silver dye soft combBR936212
Vattenflaska, diamond mistBR495310
Nackskydd neck adaptorBR49820
Nackskydd cofortBR49832
Babyliss spinning brush pro 800WBAB2770E0
Andis slimline pro li t-bladeBR38553
Wahl distanskam-set 2st, 1,5mm & 4,5mm03070-1002
Wahl distanskam-set 3st, 1,5mm, 3mm & 4,5mm03354-50013
Wahl distanskam-set 10st i påse03421-1002
Babyliss pro skeleton fx trimmer guldFX7870GE3
Wahl rese- rakapparat laddbar3615-04710
Wahl detailer 38mm cord08081-12163
Wahl beretto silver4212-04702
Parlux 1300BR24002
Framar 2-pack balayage brush setF120
Framar Detangle Brush PurpleF3810
Framar Detangle Brush ChampagneF3613
Framar 3-Pack Tri Col Brush Set svartF83
Hårnål svart, 62mm 20-packBR876217
Hårnål svart, 67mm 20-packBR87646
Hårnål blond 59mm, burkBR87050
Rastasnodd svart (250st)1-30-3825
Nitrilhandskar svart M black wave832164
Nitrilhandskar svart S black wave832066
EasylayageT005203
E-kwip kuro mattsvart - klippsax (6,0) & effiler (5,5)04666
E-kwip kuro mattsvart - klippsax (5,5) & effiler (5,5)046510
Gamma+ Protégé Duo-packPTOCOPRTGIT2
Barberarstol Dodge01902031
Automatisk dammsugare/Hair Vacuum01701906
Blond studio 5 Majimeches cream, 25ml x6E359252
Saxhölster nitarBR16800
Saxhölster snickareBR16782
Saxhölster mjukt läderBR16773
Fotstöd golvBR47153
Grazette Color remover wipes 100st70218
Barnkappa rocketBR55746
Silklift control pearl, 500g2015321
Silklift control ash, 500g2015312
Silklift strong, 500g2015294
Oxycur platin, 500g2015155
Topform fix, 1000ml2043703
Topform 22030696
Topform 12030685
Topform 02030706
Vitensity fix2044533
Vitensity 22031517
Vitensity 1S2031537
Vitensity 120315010
Vitensity 02031526
Natural styling creative gel 119693725
Natural styling pre treatment repair & protect21484796
Andis kåpa till profoilBR39063
Kite kundstolSH/325-4/61634
Diva kundstolLR/C804/R/G44
Riva schamponeringLR/W030/B/594
Folie 250m 14my4338031216
Blondor lightening powder, 800g99240008187126
Tiptail comb purpleT0050619
Tiptail comb greenT0050719
Framar Party animal pop up 500 ark3830001918
Framar Party animal embossed roll medium3830003121
Barnkappa unicornBR55738
Parlux alyon night blue limited editionBR26306
Jaguar painted paradise - magic garden45255-380
Jaguar painted paradise - tender love45255-361
Jaguar painted paradise - exotic island45255-371
Jaguar painted paradise - in heaven45255-353
Yasaka YS-30WYS-30W2
Yasaka YS300YS-3002
Yasaka M600 6,0M-6001
Yasaka SM550 5,5SM-5502
Vision Shaping Spray, 400ML3063414
Vision Moisture & Color Conditioner, 1000ML304133
Vision Hair Mask, 150ML304108
Vision Cover Up Ljusbrun 100ML6012019
Vision repair & Color Conditioner, 250ML304235
Vision Curl Cream 150ML3064220
Vision Styling Mousse, 75ML30615L17
Vision Sling/Vävkam201795
Vision Rock Hard Wax 100ML3064710
Vision Ruff Saltvattenspray 100ML30616L11
Vision Volume Hairspray 300ML3062614
Vision Spray Wax 200ML3061714
Vision Volume & Color Conditioner 1000ML304224
Vision Texture Spray 300ML3064911
Vision Rootlifter Anti Frizz Styler, 200ML3061411
Vision Styling Spray 80ML30621L14
Vision Volume & Color Conditioner, 250ML304217
Vision Volume & Color Shampoo, 1000ML305267
Vision Shine Spray 200ML3061318
Vision Spray Tan, 200ML306286
Vision Moisture & Color Conditioner 250ML3041117
Vision It's Silver Shampoo 250ML3051712
Vision repair & Color Shampoo, 1000ML3052811
Vision Sling/Vävkam, Större20179S6
Vision Anti Dandruff Shampoo 250ML3051212
Vision Spray & Clean Torrshampoo Brown, 200ML306270
Vision Styling Mousse 250ML306158
Vision Styling Spray 400ML3062116
Vision Anti Dandruff Shampoo, 1000ML305183
Vision Moisture & Color Shampoo 1000ML305136
Vision Styling Creme, 100ML3064812
Vision Umbrella 200ML3064616
Vision Refreshing Foam, 200ML3064312
Vision Base ChangerVH418607
Vision Repair & Color Shampoo 250ML3052715
Vision Heat Protection 200ML3063916
Vision Repair & Color Conditioner. 1000ML304244
Vision Healthy Argan Oil 100ML306359
Vision Volume & Color Shampoo 250ML305250
Vision Ruff Saltvattenspray 250ML3061626
Vision Thicker 150ML3062918
Vision Cover up Svart 100ML6012213
Vision Moisture & Color Shampoo 250ML3051011
Vision Cover Up Mörkbrun 100ML6012117
Vision Smooth Creaminal 150ML304148
Vision Spray & Clean Torrshampoo 200ML306231
Vision Just Leave It Conditioner 250ML304128
Vision Fiber Wax 100ML306119
Vision Styling Powder 35ML306415
Luxury schamponeringWU/015/B/G14
Dreamwash schamponeringSH/222/N/594
Beställningsblock 100 blad, 6 frisörer41429
Beställningsblock 100 blad, 3 frisörer41431
Beställningsblock 100 blad, 1 frisör4145101
Beställningsblock 100 blad, 2 frisörer414431
Oster 97 cordless klippmaskinBR300013
SHINEFINITY Activator Brush 2%9935011037912
SHINEFINITY Activator Bottle 2%993501103807
Sweet gummy bears hair vitamins, 60st - kort datumSGB000181
Moser skär T-cut 40mm158471603
Blond studio 7 platinum paste, 500mlE359102
Blond studio 5 Majimeche cream, 50mlE359322
Blond studio 9 tones, 500gE377406
Blond studio clay powder 7, 500gE355872
Blond studio multi technique 8 powder, 500gE359083
Velour curler brun 28mmBR81054
Permanentspole svart 18mmBR80684
Permanentspole grå 14mmBR806710
Permanentspole blå 11mmBR80669
Permanentspole rosa-gul 6mmBR80529
Velour curler blå 36mmBR810710
Velour curler orange 32mmBR81065
Blond studio multi technique 8 bonder inside, 500gE359011
Ys park vattenflaskaYSP12556
Halkra svart, 5-pack571412410133
TubklämmaBR93013
Nackskydd, 2-packBR49810
Clic tec hjul, 5-pack78411245014
Blondorplex powder 800g993500572896
Applikatorflaska, vippbar 260ml00904310
BarnkuddeBR47501
Bordsstativ till övningshuvudBR989121
Olivia garden rundborste pro thermal metall 83mmBR77105
Olivia garden rundborste pro thermal metall 63mmBR77094
Olivia garden rundborste pro thermal metall 53mmBR77085
Olivia garden rundborste pro thermal metall 43mmBR77074
Olivia garden rundborste pro thermal metall 33mmBR77064
Olivia garden rundborste pro thermal metall 25mmBR77055
Olivia garden rundborste pro thermal metall 16mmBR77046
Olivia garden rundborste bamboo 63mmBR781512
Olivia garden rundborste bamboo 53mmBR781412
Olivia garden rundborste bamboo 43mmBR781312
Olivia garden rundborste bamboo 33mmBR781210
Olivia garden rundborste bamboo 23mmBR781110
Olivia garden rundborste heat copper +ion 62mmBR77185
Olivia garden rundborste heat copper +ion 52mmBR77176
Olivia garden rundborste heat copper +ion 42mmBR77166
Olivia garden rundborste heat copper +ion 32mmBR77156
Olivia garden rundborste heat copper +ion 22mmBR77146
Färgspray multi glitter guld104017152
Färgspray brun10402086
Färgspray multi glitter104019187
Färgspray multi glitter silver104018177
Färgspray silver10402766
Färgspray vit104030131
Golvstativ till övningshuvudBR98983
Cera curly 38 mmBR23632
Cera curly 32 mmBR23645
Cera curly 19 mmBR23614
Färgspray lila102360124
Färgspray gul10403257
Waterclouds black brush no.26 flexiventW21316
Metal dx mask 500mlE35483003
Metal dx mask 250mlE35485006
Metal dx shampoo 300mlE35486007
Metal dx liquid careE35489013
Metal dx treatment sprayE35494003
Metal dx shampoo 1500mlE37620002
Assistant tableBR47920
Optiwave Fixering 1000mlE02375033
Optiwave normal rosaE07577001
TR Matrix pro solutionist no stainUDK043106
TR Matrix pro solutionist instacureP226392
Matrix alternate action clarifying shampooUDK043091
Jaguar flex convex 5,520136
Creatine+ curl c8162034510
Creatine+ curl n816203407
Creatine wave n816203486
NS glamour kit 119693922
Muoto quick fix, 75ml3271002600115
NS glamour kit 019693413
Muoto vita fix, 1000ml327100260037
NS glamour kit 219693902
Muoto foam fix, 1000ml327100260026
Muoto gentle waving after perm3271002500710
Muoto classic curling lotion c3271002500314
Muoto classic curling lotion n3271002500212
Muoto classic curling lotion f327100250018
Muoto gentle waving lotion s327100250069
Muoto gentle waving lotion n3271002500413
Muoto gentle waving lotion c327100250055
Opticurl firm perm kitUDK022210
Curl and wave neutralizer993500340222
Gamma+ vapor styler infraredPPIAVAPOINF1
Övningshuvud brun äkta 45-50cmBR98612
Övningshuvud brun äkta 35-40cmBR98602
Oster 97 bakstyckeBRS302952
Oster kol & fjäder 2-packBRS302109
Ear piercing- gt bezel crystal 5mm12-1324-014
Piercing aftercare servetter (24 st)13-1011
Wahl skär detailer standard 32mm01062-11164
Moser t-cut trimmer svart1591-00703
Skär till wahl beret 0,4mm standard02111-2164
Wahl magicclip cordless skär 0,8-2,5mm02161-415
Wahl beret stealth trimmer08841-15162
Blomdahl märkpenna11-3013
Engångskappa 20-pack500213218
Pro coolerSIM-35117
Activator 9% trontveit- 30 volT0000947
Activator 3% trontveit - 10 volT0000337
Activator 6% trontveit- 20 volT0000632
Pre-piercing swab13-0420
Ear piercing - nt bezel crystal mini 3mm12-1202-011
Ear piercing - nt plenary L.rose/crystal 5mm12-12166-920
Ear piercing – nt plenary aqua/crystal 5mm12-12166-553
Ear piercing-nt plenary crystal 5mm12-12166-012
Ys park nr.132 kam carbon svartYSP10583
Joewell fx pro 60 (6.0)BR11473
Joewell classic pro 600 (6.0)BR11094
Joewell classic 55 (5.5)BR10023
Blond me premium lightnener 9+ 450g23738756
Refectocil tint removerBR61150
Refectocil styling gelBR61965
Refectocil starter kit 6 färgerBR61996
Refectocil skin protection cremeBR61855
Refectocil silicone padsBR61370
Refectocil protection paper extraBR61413
Refectocil protection paperBR614015
Refectocil oxidant 3% liquid 100mlBR611133
Refectocil oxidant 3% creme 100mlBR61125
Refectocil natural brown 3BR618223
Refectocil light brown 3.1BR618325
Refectocil lash & brow boosterBR626410
Refectocil graphite 1.1BR618418
Refectocil eyelash lift kitBR62204
Refectocil eye make-up removerBR61140
Refectocil deep blue 2.1BR61799
Refectocil brush, soft 5-packBR61500
Refectocil browista toolkitBR615216
Refectocil blue-black 2BR618121
Refectocil black 1BR618025
Refectocil applications set mini plastskålar 5-packBR61467
Aurora bleach ammonia free, 500g violet5487213
Aurora bleach, 500g blå3270602500115
Needs pincett rak9722017
Needs pincett sned9721511
Nitrilhandske blå M100000605055
Nitrilhandske blå S100000604958
Flagga frisör röd/vit27101
Flagga drop in röd/vit27092
Filtersats till luftrenare (1008dh brun)SFA01-KDH0
Luftrenare coway 1008dhAP-1008DH0
Cellstoff 15x20cm 5kg501500226
Färgspray guld10236461
Färgspray svart104029286
Färgspray orange10403564
Färgspray röd102355190
Färgspray grön102358156
Färgspray blå102357173
Färgspray rosa102361219
Light master low odor 500gE3779028
Nitrilhandskar svart L black wave83220
Pointfix 50g50785
Kundkort a5, 100-pack41403
Golvskrapa 35cm (enbart skrapa)76-263514
Golvskrapa 50cm (enbart skrapa)76-26507
Golvskrapa, aluminiumskaft 90-180cm21-2001253
Hairforce, 120 tabletterHairforce 15
Blonderings refill 500g100083
Tondeo knivblad tcr, 10-packTD102021
Plastnålar 100-pack vit efalock524121110123
Halkra original 5-pack,1410080031
Arbetsbord 6002, svart141020121
Våg med glasskiva, digital575882610112
Toppapper vikta 500st, 5-pack1410071325
Barnkappa drake57769910073
Barnkappa wildlife57769910034
Nästrimmer, microtrimmer slim70673241015
Microrazor1410185711
Arbetsstol efalock30700782
Microflat141018360
Easy straight brush mini70601241010
Magic star, röd, 32mm1410086753
Engångshandskar, 100st577100200230
Engångshandskar 24st577100200321
Hajklämma blå, 6-pack141014353
Hajklämma lila, 6-pack141014805
Vattenflaska liten rund svart575623100127
Engångshättor huvudformade, 50st1410089319
Tantnät grått, 2-pack500702210122
Hajklämma rosa, 6-pack51491400124
Glasögonskydd rulle, 200st1410088239
Bandbomull 1kg - efalock564431100169
Hajklämma svart, 6-pack1410143348
3-Radig borste, efalock1411145119
Kam 10 antistat5051115
Kam 29 antistat5051314
Kam 18 antistat1410023419
Tondeo knivblad tss3, 10-packT104012
Tondeo eco-xs lithiumT325308
Tondeo eco s+ trimmerT325051
Frisörkniv feather originalBR199310
Äkta borste 3-rad trä, classic 50845378211
Vågclips, 12st93406322
Velour curler lång röd 18mm 12-pack412183
Velour curler lång orange 13mm 12-pack412133
Velour curler lång lila 15mm 12-pack412153
Velour curler lång gul 32mm 12-pack412320
Velour curler lång grön 24mm 12-pack41224493
Velour curler lång blå 21mm 12-pack41221490
Vattenflaska stor, 500ml090093113
Vattenflaska metall silver 260ml09010213
Vattenflaska extreme mist, svart0900451-0222
Tops, 200-pack281621
Toppapper vita släta, 1000st433003144
Toppapper rosa släta, 1000st433013147
Tantnät mörkbrun, 2-pack11802334548
Tantnät medelbrun, 2-pack11802334754
Självhäftande curler 80mm 3-pack dark blue41680493
Saxställ plexi transparant42108004
Rundborste svart, 25mm84621320
Rundborste svart 45mm84621520
Rundborste svart 35mm8462142-1
Rastasnodd transparent (250st)1-30-38330
Plastnålar 20-pack93224336
Permanentspole lång grön-vit 6mm45003393
Permanentspole lång grå-svart 16mm45008399
Permanentspole lång blå-röd 9mm45006392
Permanentspole kort, röd-blå 10mm 12-pack45002396
Permanentspole kort, gul-röd 9mm 12-pack45001396
Permanentspole kort, blå-grå 13mm 12-pack45007292
Permanentspole gul-röd 9mm45005396
Permanentspole grå 16,5mm48008393
Permanentspole blå-grå 13mm45007396
Nackviska ion-x 139847199912
Hårsnodd mix tunn (16st)93111233
Klippskydd bob tuo, medium/kort hår30509003
Klippskydd bob tuo, långt hår30219911
Kismet 6-pack knivblad771821018
Kam nelson 10740107096
Kam ladylook stor401153
Kam ladylook mini401256
Gummiband silicon långa 50st444020725
Gummiband silicon korta 50st44402024
Gummiband rund lång 50-pack45200322
Gummiband rund kort 50-pack45100323
Glasskål liten00026262
Färgpensel bred svart 60mm84501414
Folierulle 12cm x 100m 15my43362319
Foliehållare, cut & form43370002
Foliehållare plexi44820080
Fixersvamp med hållare 3-pack43401313
Engångskragar 100-pack50020322
Engångsförkläde 20-pack500033110
Effilerkniv kismet med 6-pack knivblad77181002
Dreox fön, svart04401022
Curler självhäftande röd 36mm41240496
Curler självhäftande röd 13mm41210493
Curler självhäftande rosa 43mm 6st41650490
Curler självhäftande rosa 24mm 12-pack41226492
Curler självhäftande gul 66mm41670490
Curler självhäftande gul 32mm 12-pack41235492
Curler självhäftande grön 21mm41222493
Curler självhäftande blå 40mm 6-pack41645492
Curler självhäftande blå 28mm41230492
Curler självhäftande 70mm 6-pack41675490
Curler självhäftande 61mm grön41665495
Curler självhäftande 56mm 6-pack l. blå41660490
Curler självhäftande 48mm 6-pack grön41655493
Curler självhäftande 15mm blå41216492
Bomullspads, 500-pack9989317
Bomullspads, 120-pack44215568
Blekningshätta frosting kit, 5-pack50111515
Barber pole, 96cm77600061
Barber pole, 70cm77600051
Barber pole, 166cm77600012
Barber pole, 126cm77600071
Applikatorflaska, 200ml00902314
Arbetsstol sadel, svart02000024
Wahl fön superdry 2000w svart4340-04702
Wahl supertaper classic chrome08463-316H3
Wahl detailer trimmer 32mm svart08081-0264
Moser chrom2style1877-00513
Wahl finale skärfolie + skärhuvud070433
Moser chromestyle pro svart1871-00816
Wahl supertaper classic cordless vit/svart08591-016H2
Wahl finale rakapparat laddbar 0,1mm08164-5164
Wahl finale skärfolie07043-1003
Moser chromini pro-2 trim159100643
Wahl detailer cordless 38mm08171-0163
Wahl clipper oil 118ml331110
Wahl beret trimmer silver08841-616H2
Wahl magic clip cordless08148-316H8
Wahl blade ice kyl & smörjspray 400ml299979009
Cera tripple barrel waverBR23692
Cera straightener wideBR23432
Cera straightenerBR23414
Cera mini wavestylerBR23753
Cera microcurlerBR23592
Cera ir straightenerBR23474
Cera hotstyler, 45mmBR24627
Cera hotstyler, 38mmBR24619
Cera hotstyler, 32mmBR24605
Cera fön, ultralightBR25156
Cera deepwaverBR23721
Cera curly 25 mmBR236211
Cera curling wand, 9-19 mmBR23548
Cera curling wand, 25-38 mmBR23572
Cera curling wand, 19-32 mmBR23566
Cera curling wand, 13-26 mmBR23554
Cera crimpstylerBR23712
Cera compactBR23442
Cera bulletBR23429
Joewell fx pro e40, effilerBR11432
Joewell fx pro 55 (5.5)BR11464
Joewell e40, effiler (5.5)BR10234
Joewell classic pro 550 (5.5)BR11082
Joewell classic 60 (6.0)BR10031
Joewell black crest thinning 40 (5.5)BR10982
Joewell black crest 60 (6.0)BR10972
Hårnål svart 51mm, burkBR87000
Hårnål small freda svart, 75mm 20-packBR87988
Hårnål postisch pin svart, 55mm 20-packBR877011
Hårnål postich pin svart, 72mm 20-packBR877620
Hårnål ondufix svart, 42mm 25-packBR878022
Hårnål ondufix brun, 42mm 25-packBR878117
Övningshuvud brun äkta,55-60cmBR98632
Hårnål munster pin svart, 50mm 20-packBR875618
Hårnål munster pin silver, 50mm 20-packBR875815
Hårnål munster pin guld, 50mm 20-packBR87576
Hårnål hair pin svart, 55mm 20-packBR876013
Hårnål guld, 67mm 20-packBR876619
Visp plastBR93810
Hårnål curly pin svart, 50mm 20-packBR875313
Visp metallBR93805
Hårnål curly pin svart, 44mm 20-packBR87507
Hårnål curly pin guld, 50mm 20-packBR875417
Hårnål curly pin guld, 44mm 20-packBR875218
Vattenflaska extreme mist, litenBR49528
Hårnål curly pin brun, 44mm 20-packBR875116
Hårnål brun, 67mm 20-packBR87658
Vattenflaska 360, brunBR49557
Hårnål brun 51mm, burkBR87030
Universal diffuserBR25017
Hårnål blond 51mm, burkBR87027
Tunnelborste antistaticBR795210
Hårnål big freda svart, 90mm 20-packBR87999
Speedy hjul, stBRS465070
Hi-lite wraps vaxat papper 40x10 cm, 250stBR884413
Shorai sc 6,5"BR14622
Hi-lite wraps vaxat papper 25x10 cm, 250stBR884216
Shorai sc 6,0BR14612
Hi-lite wraps vaxat papper 18x10 cm, 250stBR88409
Shorai bc 7,0BR14662
Shorai bc 6,5BR14653
Glasögonskydd, 80-parBR99159
Shorai 6040 effilerBR14802
Förkläde zipper apron svartBR58086
Saxhölster 2-spännenBR16913
Ringlight with standBR48101
Rakblad 10packBR19820
Pro hairstyler duoBR245117
Parlux melody silencerBR24293
Paddelborste, silverBR741511
Paddelborste stor, svartBR742014
Paddelborste mini, silverBR741610
Osterskär 3,75 (13mm)BR31103
Osterskär 3,5 (9.5mm)BR31092
Osterskär 2 (6.3mm)BR31083
Osterskär 1a (3.2mm)BR31053
Osterskär 1,5 (4mm)BR31073
Osterskär 1 (2.4mm)BR31043
Osterskär 0a (1.2mm)BR31034
Osterskär 0000 (0.25mm)BR31013
Oster vipparmBRS3020616
Oster tungfästeBRS302156
Oster skärställ, 5-skärBR33053
Oster skärfästeBRS302227
Oster olja 120mlBR33845
Oster maskinställ i metallBR33014
Oster kool lubeBR33822
Oster 97 klippmaskinBR30022
Olivia garden rundborste vit ceramic +ion 55mmBR76474
Olivia garden rundborste vit ceramic +ion 45mmBR76468
Olivia garden rundborste vit ceramic +ion 35mmBR76455
Olivia garden rundborste vit ceramic +ion 25mmBR76443
Olivia garden fingerbrush combo, sBR763612
Nackviska svartBR78300
Fönborste, storBR745914
Nackspegel, svartBR47355
Färgskål liten svartBR93227
Färgpensel svart liten, 35mmBR93756
Färgpensel svart bred, 50mmBR93746
Nackskydd, silicon sugplopparBR49844
Färgpensel silver dye soft 50mmBR93617
Färgpensel mjuk smalBR937712
Munskydd svart 10-packBR55935
Färgpensel mjuk 50mmBR93784
Färgpensel dye brush soft&hard 50mmBR936422
Färgkappa, lättviktBR53705
Färgförkläde wako lättvikt laquer blackBR58040
Frottéhanddukar, svart 12stBR50978
Frottéhanddukar, bleachsafe svart, 12stBR50703
Frottéhanddukar vit, 12stBR50901
Frottéhanddukar bleachsafe tjock svart 12stBR50717
Frisördukar, 250stBR50304
Fotstöd golvplattaBR47101
Engångshättor med resår, 30-packBR846437
Engångshätta raka. 50-packBR846912
Engångshätta grövre, 30-packBR846229
Miniplattång, svartBR23793
Miniplattång, rosaBR238010
Dubbelborste, svartBR795837
Minicrimper, svartBR23857
Disicide spray 1000 mlBR65066
Minicrimper, rosaBR23868
Disicide plus+ spray 300mlBR65525
Disicide glass jar 750 mlBR65032
Disicide glass jar 1100 mlBR65022
Disicide concentrate, 600 mlBR65004
Disicide concentrate, 1500 mlBR65014
Diffuser, adjustableBR25051
Detanglingborste svartBR79640
Krest 56 toupékam med stålpinneBR70122
Krest 50BR701330
Desinfection spray, 500mlBR49605
Color remover wipes 100stBR65251
Krest 5 toupékam plastBR701111
Krest 4 klippkamBR701013
Bravehead rundborste metall 53mmBR75414
Bravehead rundborste metall 44mmBR75407
Klippklämma plast/metall svart, 12-packBR86214
Bravehead rundborste metall 33mmBR753910
Bravehead rundborste metall 25mmBR75383
Klippklämma plast svart, 12-packBR861812
Bravehead rundborste metall 16mmBR75377
Klippkappa svart, crinkleBR56504
Bravehead rundborste anitstatic 25mmBR752712
Slinghätta star streak, mBR84605
Klippkappa wako satin cape svartBR560011
Slinghätta star streak, lBR84610
Slinghätta easy frost mBR84655
Bananborste, silverBR741716
KLIPPKAM 107 BEUY PROBR700312
Klippkam 105 beuy proBR70014
Balayage paddel 11cmBR93888
Klippkam 101 beuy proBR700014
Arbetsstol sadelsits bredBR46513
Kam triumph 252 handtag, gråBR71703
Andis slimline pro liBR37243
Waterclouds black brush no.20 mini paddelW20520
Waterclouds black brush no.23 äkta ovalW2086
Waterclouds black brush no.22 ventW20721
Waterclouds black brush no.04 53mmW2049
Waterclouds black brush no.21 paddelW20612
Waterclouds black brush no.01 25mmW2014
Waterclouds black brush no.02 35mmW20212
Waterclouds black brush no.03 45mmW2036
Waterclouds black brush no.25 flex vent miniW21212
Waterclouds black brush no.24 flexiventW20919
Klippkappa herr randig svart940672
Klippkappa classic, burgundy1100BR2
Klippkappa classic, mörkblå1100MB3
Färgkappa nano compact, grå940093
Färgkappa nano compact, brun940084
Färgkappa nano compact, svart9401012
Klippkappa rec ycape9303211
Färgkappa nano 2 in 1, svart9406510
Förkläde nano uni9430213
Klippkappa nano air uni, svart940456
Klippkappa classic, svart1100S8
Färgkappa nano compact uni, svart9401815
Knivblad feather wg, grön 10-pack1314040
Knivblad feather th, lila 10-pack130323
Knivblad feather "extra sharp" 10-pack131710
Knivblad feather, gul 10-pack130078
7-Radig stålborste, trä407613
Dy-zoff, 80 st24701
Ys park nr.t09 carbon svartYSP12353
Ys park nr.339 lilaYSP11474
Ys park nr.339 kam rödYSP11416
Ys park nr.339 kam rosaYSP11444
Ys park nr.339 kam kamelYSP11432
Ys park nr.339 kam grafit85YSP11481
Ys park nr.339 kam carbon svartYSP114513
Ys park nr.335 kam rödYSP11147
Ys park nr.335 kam rosaYSP11177
Ys park nr.335 kam lilaYSP11204
Ys park nr.335 kam kamelYSP11215
Ys park nr.335 kam carbon svart85Y335CS17
Ys park nr.331 kam vitYSP11000
Ys park nr.331 kam rosaYSP10991
Ys park nr.331 kam carbon svart85Y331CS0
Ys park nr.282 skäggkam svartYSP10943
Ys park nr.252 kam flex vitYSP10865
Ys park nr.252 kam flex svartYSP10882
Ys park nr.150 toupekam svart85Y150S6
Ys park nr.150 toupekam rosaYSP10605
Ys park nr.102 kam rödYSP100814
Ys park nr.122 carbon svart85Y122CS7
Ys park alu clips l blandat 5stYSP13036
Ys park nr.102 carbon svartYSP10114
Ear piercing – st plain 4mm12-1410-005
Ear piercing- gt bezel crystal 4mm long12-5301-013
Babyliss pro titanium tourmaline 18 mmBAB289TTE6
Babyliss pro ceramic airstyler 19mmBAB2675TTE4
Ear piercing- nt bezel crystal 5mm12-1224-015
Babyliss pro titanium tourmaline 13 mmBAB287TTE7
Ear piercing- bt puck 5mm12-1526-002
Babyliss pro titanium tourmaline 15 mmBAB288TTE10
Ear piercing – st bezel crystal long 4mm12-5401-013
Ear piercing-st puck 5mm12-1426-004
Babyliss pro magic 18mmBAB663E6
Ear piercing - mp daisy light fantasy 5mm12-0114-985
Babyliss pro trio airstylerBAB3400E5
Ear piercing – mp violet 4mm12-0103-265
Babyliss pro blue lightening 700w 34 mmBAB2620E3
Nose piercing – nt long crystal 3 mm16-7202-015
Babyliss pro ceramic airstyler 32mmBAB2676TTE18
Nose piercing – gt long mini bezel 3 mm16-7302-012
Nose piercing – nt short minil crystal16-3202-012
Nose piercing – gt short mini bezel 3 mm16-3302-011
Ear piercing gt star 5mm12-1379-005
Denman Rundborste, Äkta, 25MmDCR27
Denman Rundborste, Äkta, 31MmDCR38
Denman Rundborste, Äkta, 18MmDCR17
Denman Rundborste, Äkta, 41MmDCR41
Ear piercing – bt plain 4mm12-1510-002
Denman Headhuggers 33Mm, Dhh2DHH210
Ear piercing – gt mini crystal 3mm12-1302-013
Ear piercing – mp 4mm c ruby12-0103-104
Denman Äkta Borste Liten, D82SD82S6
Ear piercing – nt bezel crystal 4mm12-1201-014
Denman Headhuggers 53Mm, Dhh429858
Ear piercing - mp daisy fantasy 5mm12-0114-995
Ear piercing - mp daisy alexandrite/rose 5mm12-0114-462
Denman Äkta Borste Large, D82LD82L12
Ear piercing – nt tiffany crystal 4mm12-1203-013
Nose piercing –st long mini bezel 3 mm16-7402-013
Denman Toupekam 1 Rosa StålDPC1PNK0
Ear piercing – mp 4mm jet12-0103-075
Ear piercing- mp daisy light rose/ rose 5mm12-0114-575
Denman Nylonborste Liten, D80S29761
Ear piercing-mp daisy violet/crystal 5mm12-0114-564
Ear piercing – mp 4mm black diamond12-0103-124
Denman Headhuggers 43Mm, Dhh329845
Utgår/Ear piercing st star 5mm12-1479-005
Denman Äkta Borste Medium, D82MD82M6
Denman Nylonborste Medium, D80M29756
Nose piercing – st short mini bezel 3 mm16-3402-011
Ear piercing – nt plain 4mm12-1210-003
Denman Headhuggers 25Mm, Dhh1DHH15
Ear piercing - mp daisy rainbow/alexandrite 5mm12-0114-450
Denman Paddelborste Stor29777
Ear piercing - mp daisy light rose/amethyst 5mm12-0114-476
Denman Carbon Toupè Stål, Dc06C006SXCD7
Ear piercing – gt tiffany pearl 4mm12-1303-591
Denman Carbon Glesare, Dc3C003SXCD18
Ear piercing – bt crystal 4mm12-1501-013
Denman Paddelborste Liten, D84P084SXCD5
Ear piercing – st mini 3mm crystal12-1402-013
Ear piercing - mp daisy sapphire/crystal 5mm12-0114-433
Denman Tangle Tamer PinkD90LPINK0
Ear piercing – st tiffany pearl 4mm12-1403-594
Denman Vent Mjuk, D200D2006
Ear piercing – mp 4mm sapphire12-0103-046
Denman Tangle Tamer BlackD90LBLACK0
Ear piercing – gt tiffany crystal 5mm12-1304-013
Denman 7-Radig Styling Borste, D3ND3NBLACK0
Ear piercing – mp 4mm aquamarine12-0103-054
Ear piercing - mp daisy rose/crystal 4mm12-0114-426
Denman 7-Radig Styling Borste, D3T003SBLKP3
Ear piercing –mp rose 4mm12-0103-039
Ear piercing – mp rainbow 4mm12-0103-025
Denman Carbon, Dc04C004SXCD19
Ear piercing - mp daisy crystal 5mm12-0114-416
Denman Massage Borste Shower Brush D6E006CSTP136
Ear piercing – gt plain 4mm12-1310-004
Ear piercing – gt bezel 4mm, crystal12-1301-011
Framar Dreamweaver Comb 3-Pack PastelF454
Framar Dreamweaver Comb 3-Pack SvartF442
Toppik Hairline Optimizer Kam255
Toppik Regular Box - Svart 12G7BOX-2
Toppik Regular Box - Mörkbrun 12G4BOX1
Toppik Regular Box - Mediumbrun 12G2BOX11
Toppik Regular Box - Ljusbrun 12G3BOX8
Toppik Regular - Vit 12G00085
Toppik Regular - Ljus Blond 12G00010
Toppik Regular - Ljus Blond 12G00012
Toppik Regular - Ljus Blond 12G00010
Toppik Regular - Grå 12G00050
Toppik - Spray Applicator Duo00214
Toppik - Spray Applicator Duo00210
Framar-Kolor Killer WipesF2116
Framar Power Painter Svart Och Rosa 2-PackF223
Framar Foil It, Rulle. 100 MF12
Framar Foil It, Folie Ark. 500StF222
Framar Detangle Brush BlackF350
Framar 3-Pack Tri Col Brush SetF119
Ear piercing – gt tiffany crystal 4mm12-1303-013
Ear piercing – st tiffany crystal 5 mm12-1404-013
Ear piercing – st bezel 4mm crystal12-1401-016
Ear piercing – st tiffany 4 mm crystal12-1403-013
Ear piercing – mp crystal 4mm12-0103-0110
Hak/Munvisir237684
Salon in a Bottle Powder Red Auburn 3,5gRD23
Salon in a Bottle Powder Blond 3,5gBL22
Salon in a Bottle Powder Black 3,5gBLA26
Salon in a Bottle Powder Dark Brown 3,5gDBR22
Salon in a Bottle Powder Dark Blond 3,5gDBL23
Salon in a Bottle Blond 60mlBL126
Salon in a Bottle Red Auburn 60mlRD19
Salon in a Bottle Darkest Brown/Black 60mlBLK141
Salon in a Bottle Dark Blond 60mlDBL11
Salon in a Bottle Light Brown 60mlLBR134
Salon in a Bottle Medium/Dark Brown 60mlBR121
Gamma+ crimping extra pro frisée nano titanioPEXPROFRISE6
Gamma+ E-T.C Mini ResefönPAETCMINIIT6
Gamma+ Donna+ Glamour roséPPIADOGLAIT4
Gamma+ XcellPAGAMXCELIT3
Diffuser till Gamma+, svartPDIFFD44NEW2
Gamma+ Relax Silent, vitPASILION21W1
Gamma+ Relax Silent, svartPASILION21W0325
Tondeo XP Lithium SilverT325025
Jaguar CJ4 Plus Left 5,75"995751
Jaguar Satin Plus 46 6,530652
Jaguar CJ4 Plus Left 5,25"995251
Jaguar Goldwing 5,5281554
Jaguar Goldwing 6,0281602
Barnkappa Jockey921083
Klippkappa Skinny Antracit924074
Jaguar Pre Style Ergo 5,5822553
Jaguar Klippkam A510A51014
Jaguar Pre Style Ergo 6,0822600
Jaguar Pre Style Ergo 28 Effiler 5,5838552
Jaguar Klippkam A540A54012
Barnkappa Barnens Värld921012
Barnkappa Easy Rider MC921093
Jaguar Skaftkam A515A51510
Jaguar Kam 505A5054
Klippkappa Barbercape Randig Svart/Vit Herr930246
Jaguar CJ40 Plus 5,5 Effiler925551
Jaguar Satin Plus 40 5,530502
Jaguar CJ4 Plus 5,592553
Jaguar Toupékam A530A53017
Jaguar Toupékam A535 StålpinneA53511
Jaguar Klippkam A500A50016
Färgkappa Protect X, Svart9220014
Jaguar Diamond E TB 5,521155-142
Jaguar Diamond E TB 6,021160-142
Andis Profoil Shaver PlusBR37313
Parlux 1800 ECOBR24013
Parlux Advance Light, svartBR24755
Parlux 3800 ECO, svartBR24303
Parlux 3200 Plus, svartBR26203